Skip to content

Zaplanowałam Ci randkę!

Chodzisz czasem na randki? Zaplanowałam jedną specjalnie z myślą o Tobie.

Pamiętasz swoją pierwszą randkę? Niepewność, podekscytowanie i uśmiech od ucha do ucha? Spróbuj podczas czytania wyobrazić sobie, że to Twoja pierwsza randka.

Najpierw zadbaj o dobry nastrój

Czas oczekiwania na randkę często bywa tak przyjemny, jak samo spotkanie. Snucie w myślach rozmowy, zastanawianie się nad rozwojem sytuacji, planowanie stroju i dodatków. Każda minuta spędzona w pracy, przy biurku dłuży się niemiłosiernie, ale drogę do domu przebywa się na skrzydłach. To dobry czas, żeby się rozmarzyć, niechcący wsypać sól do herbaty i cały dzień się uśmiechać. Niech to będzie jak w komediach romantycznych!

Przygotuj się!

Randka powinna być dobrą zabawą i miłym wieczorem. Spróbuj zrelaksować się jeszcze zanim wyjdziesz z domu. Potraktuj tę część wieczoru jak element randki. Nie przygotowuj się w biegu – czas dla Ciebie zaczyna się już teraz. Do wanny dodaj ulubiony olejek zapachowy, weź książkę lub puść muzykę. Skoncentruj się tylko na wieczornej odskoczni, która na Ciebie czeka. Nieposprzątaną kuchnię i niedokończone w sprawy w pracy zostaw na później.

Pomaluj paznokcie i zrób randkowy makijaż, jeśli masz to w zwyczaju. Na randce powinnaś się czuć wyjątkowo, ale to cały czas musisz być Ty! Zrób tak, jak masz dzisiaj ochotę – czasem potrzebujemy zrobić coś zupełnie na odwrót niż zwykle. I to też jest super!

Jak się ubierzesz?

Jestem pewna, że strojem można przyciągnąć każdy wzrok. Jednak to wcale nie o to chodzi. Ubierz się tak, by czuć się swobodnie i wspaniale. Wtedy wzrok będziesz przyciągać Ty, a nie Twój strój. Jeśli będziesz się czuć jak milion dolarów w ulubionych jeansach i zwykłym swetrze, to będzie idealnie. Nikt nie zauważy, jak jesteś ubrana, bo Twój promienny uśmiech i pewny siebie krok, zwrócą na Ciebie uwagę. To będzie efekt WOW! Wyglądać jak milion dolarów w zwykłych jeansach i swetrze potrafią tylko wyjątkowe osoby. A przecież tylko takie zaprasza się na randki, prawda?

Zadzwoń po taksówkę…

…i podaj adres kina, teatru, najnowszej wystawy lub ulubionej restauracji. Dzisiaj Ty wybierasz, bo to Twoja randka. I tylko Twoja, wiesz? Oprócz Ciebie nikogo na niej nie będzie. Nie musisz nikogo pytać, czy lubi kino akcji lub kuchnię meksykańską. Robisz, co chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Bawisz się, uśmiechasz i przeżywasz. Nie myśl o nikim innym – 100% myśli skup na sobie i swojej dobrej zabawie. Po kinie i restauracji wstąp do pubu potańczyć. Z udanych randek nie wraca się przed północą!

Nie bój się wyjść sama

Nie proponuję Ci samotnej randki z książką, muzyką, filmem lub medytacją. Najważniejszym punktem tej zabawy jest wyjście z domu i zmiana otoczenia. Ludzie wokół, którzy dodadzą Ci energii przez samą obecność. Nie bój się tego. Będziesz mogła wszystko robić w swoim tempie i skupić się na swoich emocjach. Nikt nie będzie Cię pytał, czy podobał Ci się film, czy tortilla smakuje, i co myślisz o wybranym obrazie. Cały wieczór upłynie idealnie i bez przeszkadzania. W najlepszym towarzystwie!

Nie martw się – nikt krzywo nie patrzy na pojedyncze osoby w kinie i przy stoliku w restauracji lub kawiarni. Samotna wycieczka rowerowa w końcu pozwoli Ci na jazdę we własnym tempie i maksymalnym skoncentrowaniu się na swoich myślach. Myśl o przyjemnych sprawach. To ciągle czas randka, która ma wprawić Cię w dobry humor.

Poczuj się szczęśliwa, uśmiechnięta i swobodna.

Kino to nudna propozycja?

Nie musisz wybierać teatru czy wystawy. To może być rowerowa wycieczka, rockowy koncert lub opera. Jeśli chcesz, możesz spróbować czegoś nowego – może gokarty? Ja akurat nowe rzeczy lubię doświadczać z najbliższymi, ale nie każdy jest mną i może Tobie sprawi to ogromną frajdę? Wiem, że znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Zakochałaś się w sobie na tej randce?